profesyonel
Doğrulanmış Email Gözde Kayıkcı
0/5 (0 Geri bildirim)
Üyelik Tarihi 14/01/2021
Profil sağlığı 100%

E-Ticaret Uzmanı

  • 500₺ - 1,000₺ / saat
  • //www.work724.com/wp-content/uploads/2020/10/1111.pngTürkiye
  • Beğen

Merhabalar, Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden 2011 yılında mezun oldum. Mezun olduktan hemen sonra kendi mesleğimi farklı firmalarda gerçekleştirdim. 2016 Yılı itibariyle her gün gelişmekte olan E-ticaret sektörüne atılarak; stok, paketleme, ürün girişi, sosyal medya destekli satış, internet sitesi görsel düzenleme, operasyon uzmanlığı, müşteri memnuniyeti alanlarında çalıştım. Şuanda E-ticaret Operasyon Uzmanı olarak kurumsal bir şirkette çalışmaya devam etmekteyim. Bilgi ve deneyimlerimle E-ticaret sitenizle ilgili çalışmalarınıza yardımcı olmak isterim.

0

Devam Eden Projeler

0

Tamamlanmış Projeler

0

İptal Edilen Projeler

0

Devam Eden Hizmetler

0

Tamamlanan Hizmetler

0

İptal Edilen Hizmetler

* Bir teklif göndermek veya almak için düğmeye tıklayın

Hemen Teklif Al

Deneyim

E-ticaret Operasyon Uzmanı

  •  Yapı Market Ürünleri
  •  Kas 2017 - Devam ediyor

Mobilya kategorisinde müşteri şikayet yönetiminin sağlanması, siparişlerin gecikmeye girmeden tedarikçi firmalarla organizasyonunun sağlanıp çıkışlarının yapılması, sipariş kontrolü, stok kontrolü, depo sevkiyatlarının kontrolü gibi görevlerden sorumluydum. 6 Aylık süreç sonrasında Sanal Mağaza'da satılıp, mağazalardan gönderilecek olan siparişlerin stok durumu yeterli ve gönderim yapabilecek mağazaya yönlendirilmesi ve takibinden sorumluyum. Ayrıca mağazalardan yapılan gönderim ile ilgili müşteri talepleri ve şikayetlerine cevap vermekteyim. Ayrıca Sanal Mağaza'da satılıp iade olrak geri dönmüş siparişlerin stoklara yeniden girilmesi ve müşteriye iade işlemlerinin tamamlanması için ilgili departmana yönlendirilmesini yapmaktayım.

E-ticaret Operasyon Sorumlusu

  •  May 2016 - Eki 2017

Tasarım ürününlerinin satışa sunulduğu e-ticaret sitesinde Operasyon Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Çalışmaya başladığım günden beri işimde yaptığım görevler; Müşteri istek-şikayetleri, sipariş takipleri, kargo teslim durumu-sorunları, siteye girilecek ürünlerin eksik bilgilerinin tamamlanıp düzenli ürün girişi yapılması, ürün girişleri için görsellerin photoshop programı boyutlandırılması, stokları biten ürünler ile ilgili olarak üreticiyle iletişime geçip site stoklarının devamlı güncel tutulması, depo stokları ile site stoklarının aynı kalmasının sağlanması, site kategorilerinin belirlenmesi ve düzenlenmesi, sosyal medya mesaj ve yorumlarına cevap verme, canlı destekte ihtiyaç duyan müşterilere yardımcı olmak, ana banner ve alt banner için fikir üretmek satış odaklı olarak hangi ürünün markanın dikkat çekeceğine karar vermek.

Eğitim

Ön Lisans

  •  MARMARA ÜNİVERSİTESİ
  •  Eyl 2008 - Haz 2011